Style:
Witaj na stronie Gildii Parszywa Dwunastka! PBWoW phpBB
Adoriapl
90
Orc
Shaman
Adoriapl
Administrator
Level: 90
Rasa: Orc
Płeć: Male
Klasa: Shaman
Region: eu.battle.net
Realm: Burning Legion
pbbnetavatar:
Nick postaci: Adorianpl
Posty: 1037
Rejestracja: 13 gru 2010, 18:07
Adoriapl

Regulamin ogólny

Postautor: Adoriapl » 05 mar 2011, 10:20

Ogólne zasady:
Gildia ta powstała dla zdrowej przyjemnej atmosfery żeby ludzie mogli ze sobą na spokojnie grać. Dlatego też najważniejsze to się nawzajem szanować. Szanujemy się nawzajem czyli nie wyzywamy się na gildiowym, nie nakręcamy siebie nawzajem. Pamiętajcie są tutaj takie opcje jak whisp i ignore, ale nie oszukujmy się to są tylko pixele i nie powinniśmy tak na serio podchodzić do wszystkiego

Każdy z nas reprezentuje tą gildię także ważne jest żebyśmy się nie wyzywali na trade i nie brali udziału w bezsensownych kłótniach. Pepików nie było, ale otworzyli migrację na nasz serwer, przyszli i raczej już nie odejdą. Ważne jest żebyśmy my trzymali się razem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PVE (czyli rajdowanie :D ):
Raidowanie jest dobrowolne, ale jeśli ktoś chce raidować musi pamiętać o podstawowych zasadach:
- masz własne flaszki;
- masz własne żarcie;
- masz własny mózg;
- używamy własnego mózgu.

Ważne jest żeby znać taktyki. Pierwszeństwo na raid mają osoby, które dały w kalendarzu accepted. Raidy będą rozpisywane na tydzień w przód, ale dniami, w które na 100% odbędą się raidy są środa i czwartek i poniedziałek wtorek. Invy bedą się zaczynały o 19:30. Raid się kończy o 23:00 chyba, że ludzie będą chcieli raidować dalej, istnieje opcja RChecka pod koniec, czy będzie możliwe przedłużenie do 23:30, a nawet północy.

Po to jest to wszystko rozpisywane, żeby w trakcie raidu za dużo nie slackować. Rozumie się, że może się zachcieć do wc albo zrobić herbaty, ale nie róbmy sobie jaj z 30 minutami afk. Jeśli ktośs to będzie robił notorycznie będą nadawane kary w postaci banów na raidy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PVP:
Są u nas ludzie, którzy chcą grać tylko PvP i fajnie ;) Za PvP są dodatkowe achievy gildiowe, exp dla gildii i fajna zabawa ;) Dlatego dla takich graczy zostaną stworzone specjalne grupy przeznaczone tylko na PvP ;) potrzebne rzeczy:
- mózg,
- skill,
- chęć zabawy.
;)
Flaski i Żarełko też mile widziane ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RANGI:
Alt - są to alty naszych gildiowiczów i można mieć je wszystkie w gildii jeśli chcecie. Jeśli nie możecie je mieć w innych gildiach. Ważne jest żeby mainami być aktywnymi i nie stawiać alta ponad mainem.

Rekrut - jest to nowa osoba przyjeta do gildii. Przez pierwszy miesiąc musi zrobić dobre wrażenie czyli być zawsze gotowym do raidu, zapisywać się na raidy i się na nich pojawiać. Rekrut nie ma niby pierwszeństwa na raid, ale musi samemu się pofatygować ze znajomością taktyk. Tutaj wprowadziliśmy zasadę 10 raidów. Jeśli dana osoba wykaże się na 10 raidach, dostaje rangę żołnierz i może korzystać z itemków z guild banku.

Żołnierz - jest to ranga dla ludzi, którzy się wykazali, podczas wybierania skladu na raid mają pierwszeństwo podczas składania raidu. Żołnierz nadal musi być gotowym na każdy raid na który się zapisze, ponieważ jeśli będzie notorycznie slackował, będzie nieprzygotowany na raid i będzie nubil z taktykami traci swoją rangę.

Weteran - ranga dające pierwszeństwo do raidów progressowych przed innymi rangami. Na raidach progressowych odblokowywane są naprawy z GB, fundowane są enchanty, oraz flaski. Osoba taka musi się wykazać 75% frekwencją oraz własnym ogarnięciem taktyki.

PVP - jest to ranga dla osób, które graja tylko PvP. Taka osoba może rozpisywać w kalendarzu eventy związane z PvP.

Cywil - jest to ranga dla osób, które nie grają raidów wcale lub zbyt rzadko, aby utrzymać rangę "żołnierz".

Karcer - karcer jest to ranga dla tych, którzy naprawdę podpali i zwracanie uwagi nie przynosi rezultatów. Kara podstawowa to 24 godziny.
Jeżeli 3 dni pod rząd jedna i ta sama osoba będzie siedzieć na Karcerze, Kick i do widzenia.

Pułkownik - jest to odpowiednik oficera. Oficer pełni też role Class Lidera. Do zadań oficera należy pilnowanie porządku, poszukiwania brakujących graczy swoich klas, pomoc/prowadzenie raidów.

LOOT

- Za kille, punktualne pojawianie się, próby na bossach progressowych przyznawane są punkty dodatnie. Za slackowanie i notoryczne failowanie nadawane są punkty ujemne.
- co tydzień odejmowane jest 25% punktów by uniknąć sytuacji chomikowania punktów, lub że gracz idzie na przerwę do wprowadzenia nowej raidówki i zgarnia wszystko bo ma capa punktów.
- Daje to też szansę nowym na szybsze zgarnięcie itemów
- Itemy dalej są rozdawane na zasadzie loot mastera. Patrzymy przy rozdawaniu na punkty, ale też na to jak dany chętny gracz się do tej pory wykazywał

Miszcz
100
Tauren
Druid
Miszcz
Oficerka
Level: 100
Rasa: Tauren
Płeć: Female
Klasa: Druid
Region: eu.battle.net
Realm: Burning Legion
pbbnetavatar:
Nick postaci: Fabini
Posty: 791
Rejestracja: 14 gru 2010, 6:39
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Regulamin ogólny

Postautor: Miszcz » 05 mar 2011, 14:15

.
Obrazek

"Fear. Fear attracts the fearful. The strong. The weak. The innocent. Fear is my ally." Darth Maul

Ellnore
90
Human
Warlock
Ellnore
Level: 90
Rasa: Human
Płeć: Female
Klasa: Warlock
Region: eu.battle.net
Realm: Burning Blade
pbbnetavatar:
Nick postaci: Ellnore
Posty: 385
Rejestracja: 13 wrz 2011, 11:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Regulamin ogólny

Postautor: Ellnore » 13 lut 2015, 23:24

Aktualizacja 13.02.2015: dodana ranga "Cywil"

cron

Zaloguj się  •  Zarejestruj się