Style:
Witaj na stronie Gildii Parszywa Dwunastka! PBWoW phpBB
Kamilek
100
Human
Mage
Kamilek
Gildiowicz
Level: 100
Rasa: Human
Klasa: Mage
Region: eu.battle.net
Realm: BurningLegion
pbbnetavatar:
Nick postaci: Sikvhax

Re: 13/14

Postautor: Kamilek » 03 gru 2013, 19:26

Huraa 13/14 gz killa :D
Niszcz, albo sam zostaniesz zniszczony ! ! !
Obrazek

Varia
90
Draenei
Mage
Varia
Oficerka
Level: 90
Rasa: Draenei
Klasa: Mage
Realm: Burning Blade
pbbnetavatar:
Nick postaci: Varia

Postautor: Varia » 03 gru 2013, 19:28

Czyli tak jak mówiłem wyżej i o co pretensje miałem, nie ma miejsca dla nowych .. zamknięta grupa i basta, zbyt dobrzy jesteście więc bawcie się sami. Co do babaraka to mowie o bossach pierwszych i o sytuacji w jakiej sam jestem, jak to się mówi "nie pamięta wół jak cielęciem był".
Sprawa nr 3 póki byłem w raidzie nie było żadnego wipu więc nie było podstaw żeby mnie wymieniać, gdybym widział że brakuje dpsa to bym sam wyszedł, ale jak boss pada 2 min przed berserkiem to waszymi argumentami można sobie co najwyżej zadek podetrzeć, jakby na progresie wam zależało, a nie na filetowych itemkach to by jeden oficer trzymał w środę save, a reszta by ubierała innych. Prawda jest taka że 13-15 osób ma ubrane mainy, w main i off specu, niektórzy z nich jeszcze alty, a reszta guildi nie spierdala na drzewo bo my jesteśmy pro a wy jesteście noobami i lowbe bo wasze cyferki są mniejsze od naszych.
Rekhu o twoich filetowych oczach to już legendy krążą i to nie tylko w grupie progresującej, ale i wśród ludzi którzy zrezygnowali z raidowania w takiej fioletowej atmosferze.
Zanim którykolwiek z was użyje jeszcze raz argumentu DPSa to niech se kurna wezmie kalkulator policzy czas do berserka i podzieli przez niego życie bossa ... proste i piękne. Wiem nie każdy kto był w gimnazjum potrafi mnożyć i dzielić ( patrz moja siostrzenica ) ale rekh na studiach to by już wypadało te podstawy znać.

Rekh
90
Dwarf
Hunter
Rekh
Gildiowicz
Rasa: Dwarf
Klasa: Hunter
pbbnetavatar:

Postautor: Rekh » 03 gru 2013, 19:46

Sorry, ale byłeś tylko na dwóch bossach, więc za przeproszeniem gówno wiesz jak to dalej wygląda kiedy zdarza się kłaść bossów na farcie lub ledwo ledwo. Byłeś na raidzie, gdzie sporo osób się podmienia. Jeśli ktoś z progressowych czegoś potrzebował to była wymiana - proste. Tak wygląda raid w środę. Sobota teoretycznie jest dla słabszych. nie pojawiają się? widać nie zależy aż tak mocno. Mało komu zależy

Pewnie sporo osób nie zgodzi się z moim zdaniem, ale ja wolę grać w te 13-15 zgranych osób, które mają gear, chęci i ogar niż jebać się z ciągłą rotacją w składzie i tak jak to było momentami na ToT z ciągłym tłumaczeniem taktyk naszych nowym osobom.

I przestań mi pierdolić jak Adi o fioletowych oczach, bo większości osób zależy na gearze i zresztą prawie każdy mówi, że chciał by coś z bossa i fajnie by było jakby padło. Zresztą to Ty masz pretensje o to, że nie chce nam się ubierać innych. Ja na swój gear zapracowałem chodząc praktycznie raid w raid od czasów MV. Nie ubrałem się teraz, nagle.

Zresztą nie wyjeżdżaj mi z takimi argumentami ad personum o liczeniu i matematyce. Tutaj są bossy, na których berserk jest gównianym wyznacznikiem czegokolwiek.

PS Kamil, co się śmiejesz z naszego progressu na SoO? :P Jak tam Twój rating ? masz już jakieś może 1800+? :P

Shinai
90
Human
Monk
Shinai
Oficerka
Rasa: Human
Klasa: Monk
Realm: Burning Blade
pbbnetavatar:
Nick postaci: Shinaj

Postautor: Shinai » 03 gru 2013, 20:02

Widze, że trzeba będzie zamknąć temat chyba :P

A słowem zamknięcia: Varia więcej niż te 13-14 osób na raidy nie chce chodzić, nie pojawiają się regularnie i tak dalej. Mamy czekać do 21 żeby ktoś się pojawił? No chyba nie.

Chcesz to na każdego bossa spota mogę odpuścić, każdego jednego. Na raidy chodzę nie dla gearu a dla satysfakcji z zabitego bossa.

I chyba to powinno być najważniejsze czyż nie?

A teraz temat zamykam a reszte sobie na TSie wytlymaczymy

Miszcz
100
Tauren
Druid
Miszcz
Oficerka
Level: 100
Rasa: Tauren
Klasa: Druid
Realm: Burning Legion
pbbnetavatar:
Nick postaci: Fabini

Postautor: Miszcz » 04 gru 2013, 7:29

LOL ktoś to odblokował... Nie możecie dać se na wstrzymanie co?
Obrazek

"Fear. Fear attracts the fearful. The strong. The weak. The innocent. Fear is my ally." Darth Maul

Zaloguj się  •  Zarejestruj się