Style:
Witaj na stronie Gildii Parszywa Dwunastka! PBWoW phpBB
Ellnore
90
Human
Warlock
Ellnore
Level: 90
Rasa: Human
Klasa: Warlock
Region: eu.battle.net
Realm: Burning Blade
pbbnetavatar:
Nick postaci: Ellnore

Re: 13/14

Postautor: Ellnore » 03 gru 2013, 8:11

Właśnie. Ja się właśnie uczę rogala. Więc bg sporo też trzeba pograć, popraktykować. Jak w kupie się chodzi na bg, to też lepiej idą i łatwiej się gra. Z resztą jak będziesz w grze to Kamil czy ja, powiemy Ci jak szybko się dogearować w pvp bez większych nerwów.
Na enchanty możesz liczyć. No może oprócz tych na broń, bo teraz matsów nie mam. ;)
I nie gadaj mi tu o jakichś laskach !!! :P

Kamilek
100
Human
Mage
Kamilek
Gildiowicz
Level: 100
Klasa: Mage
Realm: BurningLegion
pbbnetavatar:
Nick postaci: Sikvhax

Postautor: Kamilek » 03 gru 2013, 10:58

No secik juz ode mnie czeka na Twojej skrzynce :) wiec loguj sie wieczorem i gramy :)
Niszcz, albo sam zostaniesz zniszczony ! ! !
Obrazek

Varia
90
Draenei
Mage
Varia
Oficerka
Rasa: Draenei
pbbnetavatar:
Nick postaci: Varia

Postautor: Varia » 03 gru 2013, 11:16

cos tam jeszcze mam z poprzedniego sezonu, dzisiaj pogramy :) musze tylko na trincety nazbierac :)

Shinai
90
Human
Monk
Shinai
Oficerka
Klasa: Monk
pbbnetavatar:
Nick postaci: Shinaj

Postautor: Shinai » 03 gru 2013, 15:04

Varia spoko, na raid możesz iść

Tylko zamiast płakać to weź się pojaw o czasie w stanie trzeźwym (mniej lub bardziej) to i porajdujesz, spota dostaniesz ale też nie licz na to, że wchodząc po iluśtam miesiecznej przerwie na pstryknięcie palcem ktoś cie wpuści od razu. Poziom trudności rośnie z każdym bossem, tak samo jak wymagania.

Więc zamiast spamować na forum to zjaw się na czas a nie 15 minut po. Doszliśmy do takiej wprawy, że jest minimalna ilość sytuacji gdzie zaczynamy rajd po 20. O godzine 19.50 jest praktyczne grupa zebrana.

Adoriapl
90
Orc
Shaman
Adoriapl
Administrator
Rasa: Orc
Klasa: Shaman
Realm: Burning Legion
pbbnetavatar:
Nick postaci: Adorianpl
Adoriapl

Postautor: Adoriapl » 03 gru 2013, 15:44

Varia pisze:Odcu nie wiem jak ty byś się poczuł gdyby kolesie z którymi raidowałeś za którymi się u Adiego wstawiałeś nieraz

Bez przesady. Mi też zawsze chodziło o dobro osób w gildii. Nie rób tutaj ze mnie despoty

Odkurzacz
90
Draenei
Shaman
Odkurzacz
Gildiowicz
pbbnetavatar:
Nick postaci: Odcu
Odkurzacz

Postautor: Odkurzacz » 03 gru 2013, 16:07

z tego co zrozumiałem, wynikło na to, że w szczególnych przypadkach stawialiście alty ponad mainy. jeśli to prawda, to wnioski sam wyciągnij Adi. nie tak miało być.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2013, 18:46 przez Odkurzacz, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Varia
90
Draenei
Mage
Varia
Oficerka
pbbnetavatar:
Nick postaci: Varia

Postautor: Varia » 03 gru 2013, 16:32

Shinai na raidzie byłem, ale powodem mojego wyjścia nie było spóźnienie czy brak ogarnięcia, tylko cudze alty, wszystko inne jestem w stanie zrozumieć.
Od kiedy to jest jakiś okres karencji i gdzie on jest zapisany bo nie widziałem nigdzie w regulaminie "po powrocie do gry nie można chodzić na raidy przez miesiąc, tak nam dopomóż Bóg".
najpierw byłem na tocie, 2 razy próbowałem się załapać na sobotniego flexa .. coż nie wyszło ... sam zapisuje się na co się da ale zazwyczaj jak jest coś sensownego to ludzie sobie życzą ilev 540
Co do spóźnienia to fakt, niestety nie mam rozpisanych żadnych raidów w swoim kalendarzu przez co nie wiedziałem, że zbieracie o 19:50( zawsze była 20 ), byłem punkt 20 po czym mój syn zaczął wymiotować i musiałem pomóc żonie ( zabrało mi to góra 5 min ).
Nie spamuje forum tylko odpowiadam na zarzuty, że mały dps, że nieogar, że czasu nie macie na ubieranie. A babarak od 3 swoich postów nie potrafi mi powiedzieć jaki miał dps na pierwszej w życiu próbie na tych bossach i jaki miał wtedy ilev.
Zauważyłem że niektórzy ludzie mają krótką i wybiórczą pamięć w tej gildii.
Póki co podziękuję za raidowanie bo mam mieszane uczucia co do tego co zobaczyłem.

Adi pffff.. ty nie byłeś despotą ? Neron pierwszej wody był z Ciebie ;) Ja byłem jedyną opozycją ( wystarczająco głośną). Jak możesz nie pamiętać tych wszystkich spin między nami :( zasmucasz mnie ... tak się starałem...

Adoriapl
90
Orc
Shaman
Adoriapl
Administrator
Rasa: Orc
Realm: Burning Legion
pbbnetavatar:
Nick postaci: Adorianpl
Adoriapl

Postautor: Adoriapl » 03 gru 2013, 16:45

Odkurzacz pisze:z tego co wiem, wynikło na to, że w szczególnych przypadkach stawialiście alty ponad mainy. jeśli to prawda, to wnioski sam wyciągnij Adi. nie tak miało być.

Wiem, że nie tak miało być, ale teraz pretensje kieruj do Shinaia - on GM'em jest.

Ja dopóki gm'em byłem stawiałem mainy ponad alty

Shinai
90
Human
Monk
Shinai
Oficerka
Klasa: Monk
pbbnetavatar:
Nick postaci: Shinaj

Postautor: Shinai » 03 gru 2013, 17:03

Z tego co pamiętam jedynym altem jaki był na raidzie to chyba był Rekh tankiem. Więc nie kategoria DPSu.

Chcesz to się obrażaj, nie chcesz to przyjdź na raid i zownuj babaraka DPSem to się przymknie :) Raidy dla ludzi ze słabszym sprzętem i zaczynających raidowanie itp na sobotę są rozpisywane, również na 19.50. Tylko, że 90% ludzi ma je w dupie.

Aga a co do Drama Theory to dwie sprawy: raidowali 25m gdzie jedną czy 2 osoby da się bezboleśnie przetestować. A druga sprawa to był DS (nawet i HC) gdzie bossy wybaczały wiele. A te w SoO są gorsze od najgorszego Keka czasem

I tak Adi najlepiej zwalić na mnie :)

Rekh
90
Dwarf
Hunter
Rekh
Gildiowicz
Rasa: Dwarf
Klasa: Hunter
pbbnetavatar:

Postautor: Rekh » 03 gru 2013, 19:08

Varia, nawiązałeś do obecnego progressu i tego, że jesteśmy z nim w dupie. wiesz czemu jesteśmy z nim w dupie? Ano dlatego, że przez dłuuugi czas od wyjścia patcha bawiliśmy się w ubieranie i nie chciano przedłużać save'a. Sporo osób z obecnej grupy prorgessowej( i myślę nie tylko oni - patrz np. Marta, która dostała kilka itemków) się wtedy ubrało i w pewnym momencie z 3 tygodnie temu powiedzieliśmy sobie "dość". Ruszamy z progressem cięższych bossów, a w środy nakurwiamy ile bossów wlezie by doubierać progressujących. Sobota zostaje na alty i mainy innych. Oczywiście jeśli w środę alt jakiś się trafi to najczęściej dobrze ubrany i robiący np. dobry dps tak by grupa nie cierpiała z tego powodu i wszystko szło płynnie i bez wipe'ów z durnych powodów.

Prawda jest taka, że jeśli idziemy stała i zgraną grupą( a mamy taką) to bossy padają na strzała. Na pierwszych bossów słabsi się załapują czasami w środy, ale generalnie idzie mocny i ogarnięty skład tak by nikt za nikogo nie musiał nadganiać. Ewentualne podmiany są GŁÓWNIE pomiędzy graczami z progressu, bo czasem jest tak, że np. Shinai nic nie chce z dajmy na to 5 bossa,a np. Szabro chce.

Czepiasz się Babaraka o jego dps dawny. Chciałbym tylko zauważyć, że wtedy gyd on zaczynał się ubierać pve byliśmy dopiero po 2 czy tam 3 bossie.
Dziś mamy 13/14. Inna sytuacja. Inny czas.

Na flexy ludzi w gorszym ilvlem niż Ty się dostają z takiego np. oqueue, a i często jest tak, że ktoś od nas z gildii pyta się czy ktoś nie chce iść. Trzeba chcieć się ubierać i nadganiać samemu,a nie tylko dramatyzować i liczyć na raidy w środy/soboty. Na oqueue też można z placem w dupie samemu grupę złożyć.

PS 554+ ilvl można złożyć mając same itemy 548(po upgrade) z flexa, legendarny back + łapy i legi z celestiali + pasek z craftu. Nie mówię o warforged, które też można z ordosa dropić mając back
bez backu legendarnego pewnie z 551-550.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się