Style:
Witaj na stronie Gildii Parszywa Dwunastka! PBWoW phpBB
Kejlen
90
Dwarf
Paladin
Kejlen
Gildiowicz
Level: 90
Rasa: Dwarf
Klasa: Paladin
Region: eu.battle.net
Realm: Burning Blade
pbbnetavatar:
Nick postaci: Qiram

Re: 13/14

Postautor: Kejlen » 02 gru 2013, 21:34

oj zeby nie powtorzyla sie sytuacja z cata bo od podbnych zali odnosnie itmow i osob ktore laza na raidy sie zaczelo :/
Me smash !

Varia
90
Draenei
Mage
Varia
Oficerka
Rasa: Draenei
Klasa: Mage
pbbnetavatar:
Nick postaci: Varia

Postautor: Varia » 02 gru 2013, 22:22

żale żalami .. mi to loto.. jak już wspomniałem sam nauczyłem grac i ubrałem niezliczone zastępy graczy w tej gildii, gildia zafundowała mi wycieczkę po 2 bossach i poświęciła całą godzinę jeszcze z wielkim żalem, sam dla gildii poświęciłem 3 lata grania, progressowania głównie. Nie mówiąc o całym socjalu zafundowanym w ramach zlotu. Prawda jest taka że i tak jesteście w czarnej dupie z progresem w porównaniu do jakiejkolwiek sensownej gildii i tydzień w tą czy w tamtą by was nie zbawił. Niestety jest jak jest i widzę że niektórzy wyżej srają niż dupę mają. Czasu na użeranie się nie mam więc i raidował nie będę. Żona będzie grała ja tylko oddam szabro i shinajowi gacie które dla mnie zrobili + enchy .
Co do osób które nie raiduja a powinny moim znaniem to jeszcze jest kamil i elraniel .. pewnie przestali bo było fajnie i miło ;D Myślałem, że Adi przesadza, ale rzeczywiście jest zamknięta grupka wzajemnej adoracji rodem z BPSu.

PS. moje wypociny są napisane na podstawie obserwacji dwutygodniowej dokładnie tyle czasu mi wystarczyło żeby się zniechęcić bo kurna choćby huj na huju stawał to nigdy w tej guildi na raidach nie było prio na alty

PS. Babarak ty dalej mi o dpsie gadasz, ile robiłeś na first killach ? zrobiłeś 150k ? Wątpie ... to teraz pomyśl ile zrobiłeś na pierwszym podejściu do bossa ? To było moje pierwsze k... podejście do bossa na normalu, to nie LFR gdzie stoję w miejscu i klikam 1 w porywach do 3 przycisków. Więc nie rób z siebie boga dpsu bo w moim sprzęcie przy pierwszym podejściu nie wystrzelałbyś nawet 100k i znając niezwykłe umiejętności ludzi raidujących pewnie byś padł po kilku min. bo np pojawiło by się coś pod nogami i byś postanowił się temu bliżej przyznać ( no offence po prostu tak to wyglądało jak grałem i właśnie z powodu tych epickich umiejętności grupy raidującej dałem se spokój bo szkoda mi było czasu )

Badarath
90
Night Elf
Hunter
Badarath
Rasa: Night Elf
Klasa: Hunter
pbbnetavatar:
Nick postaci: Badarath
Badarath

Postautor: Badarath » 02 gru 2013, 22:55

Człowieku to co piszesz jest niezwykle zabawne ze względu na to że tak naprawde nie wiesz jakie są moje umiejętności. Widziałeś jak gram w ogóle? Jak widzisz jakieś błędy w mojej grze to mi pokaż je . Ja lubię się uczyć i przyjmuję krytykę otwarcie jeżeli jest ona konstruktywna. Zresztą odnoszę wrażenie że nie do końca się zrozumieliśmy jak chcesz pogadać choć na tsa to sobie wyjaśnimy jak to widzi każda strona bo forum nie do końca oddaje sens wypowiedzi każdego z uczestników konwersacji.

Odkurzacz
90
Draenei
Shaman
Odkurzacz
Gildiowicz
Klasa: Shaman
pbbnetavatar:
Nick postaci: Odcu
Odkurzacz

Postautor: Odkurzacz » 02 gru 2013, 23:13

varia, trochę przesadziłeś.

Owszem, masz liczne zasługi dla P12, ale robisz teraz z siebie boga, bez którego ta gildia by nie istniała. Jaki to Ty najlepszy nie jesteś, jaki to Ty DPS nie robiłeś. Ale nie wiem czy zauważyłeś, nie byłeś jedynym który taki dps robił. Nie wiem jak na pandach, ale na cata przynajmniej tak było.

Social? Tak, jak najbardziej, ale to nie jest tak, że to tylko za twoją zasługą zloty się odbyły i miejmy nadzieję odbywać się będą. Mówię tu o zlotach w Bełchatowie, bo wiadomix, że te u Ciebie to Twoja zasługa.

Nie chcę tu Cię teraz obrażać, bo Cię lubię, ale to co wypisałeś w tym poście to po prostu mnie lekko mówiąc podburzyło. Powtarzam moje odczucia: robisz z siebie boga P12 będąc po prostu dobrym oficerem.

P.S. apropo raidów. mnie Adi na raidach też wkurzał ;D nawet jak go nie było, to siedział na TSie i się wtrącał :D
Obrazek

Amstaf
90
Night Elf
Priest
Amstaf
Oficerka
Rasa: Night Elf
Klasa: Priest
pbbnetavatar:
Nick postaci: Amstaf

Postautor: Amstaf » 02 gru 2013, 23:22

Co do zlotów, tych w Belchatowie... to gdyby nie Varia to nic by nie było. Tak tylko w kwestii sprostowania napisałem. A teraz możecie żreć się dalej ;)
Na chuj mi progres jak jestem przystojny?

Kamilek
100
Human
Mage
Kamilek
Gildiowicz
Level: 100
Rasa: Human
Realm: BurningLegion
pbbnetavatar:
Nick postaci: Sikvhax

Postautor: Kamilek » 03 gru 2013, 0:06

Przestańcie się drapać dziewczynki :) pierdolicie i pierdolicie, a na zlocie i tak sie napierdolicie :)
Niszcz, albo sam zostaniesz zniszczony ! ! !
Obrazek

Ellnore
90
Human
Warlock
Ellnore
Klasa: Warlock
pbbnetavatar:
Nick postaci: Ellnore

Postautor: Ellnore » 03 gru 2013, 0:37

Nie rozumiem naprawdę, czemu blokujecie Varii dostęp, nie chcecie mu pomóc. Żeby to był ktoś "z ulicy". Ale stary kolega z guildii??

Nawet w Drama Theory, a tam o progresie prawdziwym była mowa, pomagało się ludziom doubrać, żeby mogli też rajdować. Poszerzało to też pulę ubranych ludzi na rajdy.

A tu?

Że Varia nie da rady?

Smutno się tu robi coraz bardziej.

Varia, mam dla Ciebie propozycję ciekawszą. Chodź grać PVP. Kek nigdy nie odmówi bycia zabitym!. :)

Varia
90
Draenei
Mage
Varia
Oficerka
pbbnetavatar:
Nick postaci: Varia

Postautor: Varia » 03 gru 2013, 6:39

Aga propozycja przyjęta, co się da to wycraftuje resztę nazbieram, łaski nie potrzebuje.
Odcu nie wiem jak ty byś się poczuł gdyby kolesie z którymi raidowałeś za którymi się u Adiego wstawiałeś nieraz, którym pomagałeś, lali na ciebie sikiem prostym bo chcą wszystkie fioletowe itemki dla siebie i swoich altów ( huj z tym że dla siebie to rozumię bo za progres się należy ). Nie robię z siebie boga .. na cata był alvael był alverin był alluch tam skilla nie brakowało jakbyś widział co się na pandach działo to byś się za głowę chwycił i zaczął nią walić w mur, może się chłopaki w międzyczasie wyrobiły choć na tych 2 bossach na których byłem po raz pierwszy nie padłem ja, ale jedni z tych którzy bossa bili po raz setny albo lepiej.
Prawda jest taka że bez boosta nie mam szans najmniejszych poraidować przez najbliższe 2 miesiące, jest miedzy nami przepaść w sprzęcie bo 40 i leveli to naprawdę dużo. byłem jak do tej pory na 7 flexach i zabiłem 1 bossa, na lfry się naczekałem przez te 2 tygodnie z 6 godzin .. dostałem się na 2 i wypadł mi w sumie 1 item.
Wybaczcie ale w tym tempie to 540 ilev będę miał za miesiąc .. wy wtedy będziecie mieli 570 i dalej będę robił za słaby dps jak na HC i dalej nikt "nie będzie marnował czasu żeby mnie ubrać"
Jak to Vader zwykł mówić "krzyżyk na drogę", czas sobie przypomnieć jak się pvp grało całe szczęście jest Kamill który jest na bieżąco z magiem pvp i wspomoże mnie merytorycznie i pewnie poswięci mi znacznie więcej czasu niż 1 h.

Odkurzacz
90
Draenei
Shaman
Odkurzacz
Gildiowicz
Klasa: Shaman
pbbnetavatar:
Nick postaci: Odcu
Odkurzacz

Postautor: Odkurzacz » 03 gru 2013, 7:40

coraz bardziej chce mi się wbić na wowa, jak czytam tą dyskusję :>
Obrazek

Kamilek
100
Human
Mage
Kamilek
Gildiowicz
Level: 100
Realm: BurningLegion
pbbnetavatar:
Nick postaci: Sikvhax

Postautor: Kamilek » 03 gru 2013, 7:55

No baa misiu, pewnie ze Ci pomoge i pomocy nie odmowie :) w koncu bedziemy z Aga mogli zagrac RMP :D
Niszcz, albo sam zostaniesz zniszczony ! ! !
Obrazek

Zaloguj się  •  Zarejestruj się